Forum Bölümümüz Açılmıştır
news-details
Oyun Modları

Klasik Mod, Mobile Legends içerisindeki en eski oyun modudur. Diğer tüm oyun modları, Klasik'teki kuralları temel olarak kullanır. Bu mod 5'e 5 karşılaşma sunar sıralama kaybetmekten endişe etmeden rahatça oynamanızı sağlar, ancak kazanma oranınız hem kahramanı hem de bütün seviyenizi etkiler (lvl atlama gibi). Bu mod oyuna yeni başlayanlar için uygundur. Sahip olduğun herhangi bir kahramanı, ayrıca Haftalık verilen ücretsiz Kahramanları ve deneme kartlarını özgürce kullanabilirsin. Ancak, bir takımda aynı kahramandan sadece birtane olabilir.

Klasik mod, yeni bir kahraman kullanarak daha rahat ya da kahramanın becerilerini öğrenmek için oldukça uygundur. Kısa bir süre önce bir kahraman satın aldıysanız ve hala kahramanın yeteneklerini bilmiyorsanız, bu modu deneyebilirsiniz.

Hedefler

Tüm MOBA'lar da olduğu gibi temel amaç Düşman Üssünü imha etmektir. Her kule düşman üssüne giden yolu savunur. Her koridordaki kuleler yok edildikten sonra düşman üssü içerisindeki ana bina yok edilmelidir. Kulelerin ateşine maruz kalmamak için kendi minyonlarınızı kalkan olarak kullanmalısınız.Bir koridordaki son Kuleyi yok etmek, kahramanlara yüksek hasar verebilecek süper minyonları harekete geçirecektir.

Kurallar

Düşman üssüne gitmek için 3 farklı koridor vardır. Takımınızdaki her oyuncu farklı koridora giderek rakip takıma karşı kuleleri savunur.Dıştan içe doğru tüm düşman kulelerini yok ederek en son ana binayı yok etmeniz gerekmektedir.

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İstermisin?